OBS! Den version af Internet Explorer, du benytter, er forældet. Vi anbefaler, du gør brug af en nyere browser, så du får den fulde oplevelse, når du besøger Rybners.dk

Vores ledere

Gymnasier 

Karen Munk Rasmussen

Rektor - HTX / Teknisk Gymnasium

smartphone6120 0049

phone7913 4489

mailE-mail

Karen Munk Rasmussen

Troels Finjord Højberg

Rektor - HHX / Handelsgymnasium

smartphone6160 0792

mailE-mail

Troels Finjord Højberg

Niels Chrestensen Hviid

Rektor - STX / Alment Gymnasium

smartphone2222 7240

phone7613 3104

mailE-mail

Niels Chrestensen Hviid


Esben Vang Øvland

Pædagogisk faglig koordinator – HTX / Teknisk Gymnasium

mailE-mail

Esben Vang Øvland

Bettina Sandfeld Tornby

Uddannelsesleder - HHX / Handelsgymnasium

mailE-mail

Bettina Sandfeld Tornby

Simon Due Overbeck

Uddannelsesleder - STX / Alment Gymnasium

smartphone2757 5249

mailE-mail

Simon Due Overbeck

Trine Schmidt Tvedegaard

Pædagogisk faglig koordinator - STX / Alment Gymnasium

mailE-mail

Trine Schmidt Tvedegaard

AspIT

Gitte Drewsen

Teamleder - AspIT

smartphone6120 7616

mailE-mail

Gitte Drewsen

Erhvervsuddannelser og Kursusområdet

Karsten Grigel

Afdelingschef - Træfagenes byggeuddannelser, Murer, Maler, Elektriker

smartphone6155 7572

phone7913 4410

mailE-mail

Karsten Grigel

Anna Margrethe Gad

Afdelingschef - Ambulancebehandleruddannelsen, Førstehjælpscenteret, Lager og logistik

smartphone2043 1292

phone7913 4470

mailE-mail

Anna Margrethe Gad

Marianne Kirk

Afdelingschef - EUX Merkantil og teknisk, Grundfagslærere merkantil EUD og EUX Grundforløb 1 & 2 merkantil og EUX, Hovedforløb merkantil

smartphone2946 6564

phone7613 3355

mailE-mail

Marianne Kirk

Mette Loft Lønborg Svenstrup

Afdelingsleder Frisør og Tandklinikassistent

smartphone2644 6996

mailE-mail

Mette Loft Lønborg Svenstrup


Alex Strunck

Afdelingsleder Gastronom, Tjener, Ernæringsassistent, Bager og Cater

smartphone7913 4453

mailE-mail

Alex Strunck

Christian Bo Sørensen

Afdelingschef Rescue Center Denmark, Kursus Svejseteknisk, Styrings- og reguleringscenter, CAD og Konstruktion digitale kurser, Auto

smartphone2149 7068

mailE-mail

Christian Bo Sørensen

Anette Fuglkjær

Afdelingschef - Vejlednings- Centret, læsevejledere og mentorer, Lærepladscenter, Industritekniker, Smede, VVS, Skibsmontør, Teknisk Design

smartphone2345 5147

phone7913 4586

mailE-mail

Anette Fuglkjær

Martin Dunlap Svane

Vicedirektør for Arbejdsmarkedspolitik og Udvikling

smartphone2759 6970

mailE-mail

Martin Dunlap Svane

Støttefunktioner

Allan Møller Skydt

Afdelingschef IT

smartphone2779 0883

phone7913 4589

mailE-mail

Allan Møller Skydt

Lizette Yde Frederiksen

Elevrekrutteringschef

smartphone2946 6955

mailE-mail

Lizette Yde Frederiksen

Dorte Skov

Økonomichef

smartphone6122 3112

phone7913 4513

mailE-mail

Dorte Skov

David Christensen

Bygningschef

smartphone6163 5493

mailE-mail

David Christensen


Rikke Christensen

Sekretariatschef

smartphone3045 8399

phone7913 4446

mailE-mail

Rikke Christensen

Tim Otto Hyldal Sørensen

HR-chef

smartphone2219 6579

phone7913 4574

mailE-mail

Tim Otto Hyldal Sørensen

Jacob la Cour Søborg

Afdelingschef Hermitage

smartphone2249 4156

mailE-mail

Jacob la Cour Søborg

Claes Thaysen

Afdelingschef for RPA og Power BI

phone7913 4509

mailE-mail

Claes Thaysen

Rikke Uglvig Sonnichsen

Køkkenchef

smartphone4052 8319

mailE-mail

Rikke Uglvig Sonnichsen

Dorte Vestergaard Christensen

Organisationsudviklingschef

smartphone2521 5516

phone7613 3318

mailE-mail

Dorte Vestergaard Christensen

Karin Pedersen

Afdelingsleder – Bogholderiet

phone7913 4505

mailE-mail

Karin Pedersen

Camilla Ventrup Gerlach

Afdelingsleder – Lønafdelingen

phone7913 4523

mailE-mail

Camilla Ventrup Gerlach


keyboard_arrow_up